Meist

Meie firma

Arvutivõrgu tarvikuid müüv firma LanSyst OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oma uksed avasime aastal 2006. Firma töötajate põhituumiku moodustavad üle kahekümne aastase kogemusega oma ala spetsialistid. Julgeme väita, et läinud aastatega oleme saavutanud turul tugeva positsiooni liidrite hulgas.

Kaabeldussüsteemidest toome maale kaubamärke Eurolan ja DNS. Valguskaablite poolelt oleme valinud põhitarnijaks ETK Kablo, Eurolan, TKF. Valguskaablite tarvikute (adapterid, pigtailid, vahekaablid jne.) tarnijateks on Eurolan, DNS ja FUMO Communications. Seadmekapid tulevad Rittal´ilt ja Yeazen Technology´lt. Aktiivseadmete poolelt müüme Rubytech`i ja D-Link`i ning Zyxel´i tooteid. Alates 2012. aastast oleme Rittali edasimüüjad.

LanSyst OÜ tarnib terviklikke arvutivõrgu süsteeme, millistele tootja annab kuni 25a. garantii. Samuti pakume üksikuid komponente ning lahendusi konkreetsetele probleemidele. Lansyst OÜ missiooniks on igakülgselt aidata Eesti kommunikatsioonivõrkude vä ljaehitamist, tehes professionaalsetele paigaldusfirmadele kättesaadavaks uudsed sidelahendused.